Kto jest kim

w Kropli Zdrowia?

Dorota Izbicka

Założycielka i "szefowa" Kropli Zdrowia. Mgr fizjoterapii, instruktor fitness i pływania, kierownik wypoczynku dzieci i młodzieży, mama. Jest wszędzie tam, gdzie trzeba organizować, decydować, załatwiać. Działa szybko i skutecznie. Uśmiechnięta i pozytywnie nastawiona do świata ☺

Małgorzata Starck

Dyplomowany nauczyciel wychowania fizycznego, choreograf, instruktor tańca współczesnego, mama. Na co dzień prowadzi szkółkę baletową. Na naszych obozach nie ogranicza się tylko do tańca, z powodzeniem prowadząc różnorodne bloki zajęciowe. Kreatywna, opiekuńcza, odpowiedzialna.

Bartosz Mazurkiewicz

Trener piłki nożnej, instruktor pływania, żeglarz jachtowy, starszy sternik motorowodny, a przede wszystkim nauczyciel z powołania i tata. Głównodowodzący na żeglarskich obozach wędrownych. Z każdym uczestnikiem znajdzie wspólny język.

Rafał Niemira

Nauczyciel wychowania fizycznego, instruktor koszykówki i kulturystyki, sternik motorowodny, tata. Z dużym poczuciem humoru, a przy tym profesjonalnie prowadzi zajęcia z maluchami i z nastolatkami. Wszyscy uwielbiają atmosferę na tych zajęciach.

Barbara Kowalewska

Nauczyciel dyplomowany, mgr pedagogiki, wychowawca kolonijny. Zorganizowana, profesjonalna, z mnóstwem pomysłów, a przy tym ciepła i cierpliwa. Nasza "Pani od najmłodszych", których dopilnuje, przyszykuje na zajęcia i poczyta, jak trzeba, do poduszki. Poprowadzi zajęcia w każdych warunkach, na wodzie i lądzie, w słońcu i deszczu i zawsze będzie fajnie!

Tomasz Kalinowski

Trener żeglarstwa, starszy sternik motorowodny, mgr wychowania fizycznego, tata. Na obozach Kropli Zdrowia odpowiedzialny za zajęcia na wodzie. Potrafi zaszczepić bakcyla żeglarskiego każdemu, kto lubi wiatr, wodę i przygodę.

Agata Łuszcz Dąbrowska

Mgr rehabilitacji, nauczyciel plastyki, muzyki i wychowania fizycznego, mama. Ciągle się rozwija i kształci na wielu kursach i szkoleniach, aby kreatywnie i profesjonalnie prowadzić swoje różnorodne zajęcia. Zaraża uśmiechem i ciekawymi pomysłami.